KCMRM

Paweł Bąkała

Zastępca Dyrektora LPR ds. KCMRM, Główny Administrator, Koordynator CT SWD PRM

Specjalista, doradca i architekt IT rozwiązań o wysokiej dostępności z 20 letnim doświadczeniem zarówno na rynku prywatnym jak i sektorze publicznym. Od 6 lat związany z projektami realizowanymi min. przez Ministerstwo Cyfryzacji, MSWiA oraz Ministerstwo Zdrowia. Jako główny architekt uczestniczył w budowie rozwiązań wykorzystywanych w ramach Systemów Informatycznych Powiadamiania Ratunkowego, Wspólnej Infrastruktury Państwa czy Rządowego Klastera Bezpieczeństwa. Promotor wykorzystywania całego spektrum technologii i nurtów IT i łączenia ich w ramach projektu w dążeniu do uzyskania najkorzystniejszej architektury rozwiązania. W projekcie SWD PRM łączy role organizatora Centrum Technicznego jak i architekta budowanych systemów.

Paulina Mazurek

Kierownik Działu ds. SWD PRM

Absolwentka Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego na kierunku prawo, aktualnie aplikantka adwokacka w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
W przeszłości członek wielu zespołów obsługi prawnej w zakresie prawa bankowego oraz prawa karnego. Obecnie związana z SWD PRM oraz prawem cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem zamówień publicznych w jednostkach sektora publicznego.

Kamil Kolczyński

Kierownik Projektu rozwoju SWD PRM, Koordynator zespołu ds. Rozwoju SWD PRM

Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.
Od przeszło 5 lat związany z analizą i jakością danych oraz projektowaniem rozwiązań systemów informatycznych. Członek zespołów wielu projektów informatycznych, wdrożeniowych i organizacyjnych o zasięgu krajowym oraz europejskim. Zwolennik myślenia niestandardowego „out-of-the-box”.
Prywatnie mąż i miłośnik zwierząt – czynny hodowca kotów rasowych, międzynarodowy sędzia felinologiczny oraz działacz Polskiego Związku Felinologicznego.